Поповнити Київстар

Не вдається знайти потрібну послугу?

Сплачуйте за банківськими реквізитами організації будь-який рахунок

Оплатити за реквізитами

Оплата мобільного зв'язку Kyivstar через City24

  Смартфон замінив нам майже всі необхідні речі, які були потрібні людині в минулому. І його цінність не лише у календарях, записниках, та мультимедіа. Звичайно найголовніше – це стабільний та якісний інтернет. Чи могли ви уявити десять років тому, що зможете переглядати фільми, телешоу чи ролики онлайн у метро. Це здавалося, в принципі, недосяжним. Сьогодні все змінилося завдяки злагодженій роботі операторів, котрі постійно змінюють обладнання, ведуть переговори та заводять в Україну нові стандарти зв'язку. До речі, у нас покриття нічим не гірше, ніж в Америці, проте якість вища, а ціни досить мізерні. І, звичайно, у нас є абсолютні лідери серед операторів. Ми надаємо можливість оплатити Київстар онлайн, без необхідності пошуку терміналів самообслуговування чи відвідування офісу представництва.

Як поповнити рахунок Київстар на сайті

  Є кілька способів. На даній сторінці ви можете проводити онлайн-оплату за всіма доступними рахунками, а саме за номером телефону, договором або заплатити за домашній інтернет. Щоб поповнити Київстар, потрібно вибрати відповідний осередок і дотримуватися інструкцій:

  • Вам потрібно вказати особовий рахунок або свій мобільний, щоб ідентифікувати платіж.
  • Сума може бути довільною залежно від розміру вашої заборгованості або абонентської плати.
  • Розрахувати комісію ви можете праворуч, обравши бажаний спосіб онлайн-оплати.

  Після успішного заповнення анкети ви можете перейти безпосередньо до внесення реквізитів картки. Не варто переживати за збереження коштів та персональних відомостей. Ці дані потрапляють за захищеним кадром у банківську систему, де відбувається подальший процесинг. Усі процедури виконуються відповідно до міжнародних стандартів безпеки електронних транзакцій.

Яким ще способом можна сплатити за Kyivstar

  Якщо ви захочете користуватися нашими послугами в майбутньому, зверніть увагу, що на головній сторінці є спрощений модуль для поповнення мобільного телефону. Там не потрібно вказувати оператора або шукати його у списку, достатньо просто ввести номер та суму. Система сама визначить вашого оператора та зарахує кошти на індивідуальний рахунок. Реєстрація не обов'язкова, але рекомендована. В особистому кабінеті ви зможете зберігати номери, щоб швидко перемикатися між ними. Тут є функція календаря. За допомогою неї можна планувати онлайн-оплати на певний день. Так ви зможете виставити постійний платіж початку місяця, і не стикатися з раптово негативним балансом. А ще це зручно для оподаткування. Тут також є історія операцій для перегляду подробиць всіх скоєних транзакцій та їх поточних статусів. Обліковий запис також дозволяє зберігати права водія, щоб переглядати наявність несплачених штрафів.