Оплатити сервіс Discovery (Діскавері)	Оплатити сервіс Discovery (Діскавері)

Оберіть спосіб оплати:
Від, грнДо, грнКомісія
1,005 000,003.0%
Від, грнДо, грнКомісія
1,001 000,005,00
Від, грнДо, грнКомісія
1,005 000,000.0%
Заповніть реквізити платежу:
?
Назад

Discovery (Діскавері) онлайн-оплата інтернету в City24

  Це один із найвідоміших телекомунікаційних провайдерів Івано-Франківської області. Він розпочав діяльність ще у 1999-му році і відтоді успішно та невпинно розвивається у зумовленій сфері. Компанія ретельно стежить за останніми змінами ринку та впроваджує новітні покращення у процеси своєї роботи, щоб кожен отримав лише кращий сервіс та очікувану швидкість підключення. Фірма зосереджена на приєднанні як багатоповерхових будинків, так і приватних та великих офісів, включно за технологією Docsis. При цьому вартість оплати досить низька, враховуючи співвідношення ціни і якості. Більше того, компанія Discovery, оплата якої доступна у нас, однією з перших отримала Ліцензію провайдера програмних послуг в області, що свідчить про відповідність стандартам якості та вимогам клієнтів. Тому звання лідера в цій галузі в рамках Прикарпаття є цілком заслуженим та виправданим.

Продовження користування

  Поповнити інтернет Discovery легко, незалежно від місцезнаходження, оскільки шукати найближчий термінал самообслуговування або бігти у відділення банку точно не доведеться. Ви знаходитесь на правильній сторінці, оскільки саме тут ви вільні здійснити проплату в кілька кліків, що еквівалентно парі хвилин. Для початку потрібно заповнити діалогове вікно. Для цього потрібно відшукати і внести номер договору, який був присвоєний саме вашому обліковому запису користувача. Його можна знайти в документі, складеному при підключенні мережі у вашому будинку або офісі. Далі слід вибрати платіжну систему. Ми приймаємо карти Visa, MasterCard, їхню українську альтернативу ПРОСТІР та Київстар Гроші. Далі слід перевірити стан балансу на картку та ліміт інтернет-оплат. Якщо один із цих пунктів буде граничним або недостатнім, то транзакція буде відхилена і весь процес доведеться повторити. Якщо ж навпаки, то ви перейдете до наступного кроку – внесення платіжних реквізитів. Тут ви вказуєте звичний набір даних:

  • 16-ти значний номер пластикового зразка;
  • термін його дії;
  • CVV-код на звороті.

  Потім слід внести суму для продовження інтернету Discovery, встановлену обраним вами тарифним планом, якої буде достатньо для вільного користування. Думаємо, ви не здивуєтеся спливаючому сповіщенню від мобільного банкінгу або СМС, які є верифікаторами і необхідні для захисту ваших коштів. Після підтвердження з'явиться віртуальний чек, який ви можете відправити на зручну електронну пошту або зберегти на пристрій.

Чому City24?

  Все просто, наша компанія це всілякі платежі в одному місці, які легко ініціювати в режимі 24/7. Незалежно від вашого місцезнаходження та обмеженості в часі, ви можете швидко продовжити послуги, не виходячи з квартири і в той же момент, як тільки згадали про це. Ми пропонуємо близько 5 тисяч різноманітних організацій, серед яких точно є обслуговуюча вас.