Оплата послуг MYCREDITОплата послуг MYCREDIT

Оберіть спосіб оплати:
Від, грнДо, грнКомісія
1,0029 999,000.0%
Від, грнДо, грнКомісія
1,0029 999,000.0%
Від, грнДо, грнКомісія
1,0029 999,000.0%
Заповніть реквізити платежу:
?
грн
мінімальна сума платежу складає 1,00 грн.
Назад

Погашення кредиту Mycredit без комісії через City24

  Українські мікрофінансові організації намагаються активно розвивати індустрію і надавати клієнтам найбільш прозорий і простий сервіс. Від моменту невеликих контор з обмеженим колом споживачів, вони виросли до самостійних структур з практично безмежними ресурсами. Mycredit є однією з найпопулярніших МФО в країні завдяки довірі і лояльним умовам повернення інтернет-кредитів. Чи не забагато компаній готові приймати заявки цілодобово, як в даному випадку. Це зручно, гроші можуть знадобитися не тільки в робочі години, але і на вихідних, і вночі. Завжди залишається можливість зайти на сайт, заповнити заявку і за кілька хвилин отримати необхідну суму прямо на карту.

  Погашення кредиту Mycredit також відбувається онлайн через наш сервіс City24. Ми є партнером даної МФО, і не стягуємо ніякої комісії за переказ. Буде потрібно тільки номер телефону, який ви поставили в анкеті при оформленні, і підсумковий розмір переказу. Решта інформації підвантажиться автоматично, після порівняння системою записів в базі боржників. Ви не зможете перевести більше грошей, ніж потрібно, тому спочатку перевірте підсумкову заборгованість в особистому кабінеті.

  Погасити кредит Mycredit відповідно до умов договору потрібно не пізніше крайньої дати дії. МФО має досить гнучкі вимоги, а значить це не повинно становити труднощів, якщо ви організовані і спочатку планували свій бюджет.

  Для нових та постійних клієнтів компанія надає акції і знижки. Наприклад, при першому зверненні вам схвалять інтернет-кредит під 0,01 відсоток терміном до 30-ти днів. Початкова сума на вибір становить від 100 до 6000 гривень. При наступних візитах вона може збільшитися до 15 тисяч. З кожною новою позикою дисконт на ставку зростає. Це можливо за умови своєчасного повернення попередніх позик. У підсумку, ви отримуєте лояльного цілодобового фінансового помічника, до якого можна звернутися в будь-якій ситуації.

  Зворотною стороною є прострочення платежів, до неї краще не доводити. По-перше, вона буде псувати ваш кредитний рейтинг, оскільки МФО зобов'язана подавати інформацію про прострочені заборгованості в УБКІ. По-друге, ви втрачаєте лояльне ставлення кредитора, а також повинні сплачувати штрафні санкції. Краще оформити продовження інтернет-кредиту, яке передбачає передоплату в розмірі частини тіла кредиту, а також нарахованих відсотків. Щоб активувати послугу просто в особистому кабінеті або зв'язавшись з представником для роз'яснення процедури. Після пролонгації з'явиться додатковий час, щоб повернути борг.

  City24 пропонує поповнення кредитного рахунку МайКредіт без комісії з великими лімітами на одноразову операцію. Це стане хай невеликим, але приємним бонусом. У нас доступні оплати категорій іншого роду, з якими кожен стикається кожен день. Ми вважаємо, що наявність одного аккаунта для проведення різного роду онлайн-оплат - це відмінне рішення, що дозволяє економити час і заощадження.