Оплата послуг CREDIT KASAОплата послуг CREDIT KASA

Оберіть спосіб оплати:
Від, грнДо, грнКомісія
1,0029 999,002.0%
Від, грнДо, грнКомісія
1,001 000,005,00
Від, грнДо, грнКомісія
1,0029 999,000.0%
Заповніть реквізити платежу:
?
?
Назад

Погашення кредиту CreditKasa з картки через City24

  Мікрокредитування в Україні, як самодостатнє явище з'явилося 2010 році. Звичайно ідея прийшла із заходу, де користується високою популярністю і сьогодні. Спочатку МФО функціонували виключно в офлайні, але з часом почали з'являтися компанії, які повністю перейшли в онлайн-режим прийняття заявок. CreditKasa, погасити кредит якої можна на нашому сайті, є на даний момент однією з вкрай популярних компаній з видачі інтернет-кредитів. Вона пропонує досить вигідні умови і значні суми для першого звернення, причому ви можете взяти позику під 0,01%. Також варто відзначити простоту вимог до позичальників. Вам потрібно мати підтвердження наявності постійного доходу, паспорт і код. Заповнення анкети займає до 10-ти хвилин, далі вам подзвонить менеджер, який уточнить інформацію та попросить надати скан-копії документів. Після завершення, гроші надійдуть на картку за кілька хвилин у ваше вільне розпорядження. Кредитор не цікавиться, на що ви зібралися витратити кредитні кошти, головна умова - це погасити кредит CreditKasa в термін. Якщо вам не вдається розібратися з вашими борговими зобов'язаннями, обов'язково скористайтеся пролонгацією. Дана послуга передбачає виплату фактичних відсотків, з можливістю продовження дії онлайн-кредиту. Цю можливість ви можете включити в особистому кабінеті, або спочатку поповнити рахунок, а потім активувати її. Після включення погашення кредиту CreditKasa буде перенесено на нову дату.

  Щоб внести гроші на аккаунт без необхідності візиту в банківську касу, скористайтеся City24. Ми надаємо простий і вигідний спосіб для здійснення онлайн-платежів. Сайт оптимізовано під комп'ютери і мобільні, тому у вас не виникне труднощів скористатися ним з будь-якого пристрою. Ми приймаємо картки будь-яких українських банків в незалежності від їх типу. Комісія мінімальна, а для власників карток OTP вона складе всього дві гривні. Звертаємо вашу увагу, що тривалість транзакції залежить від безлічі факторів включаючи роботу банків, обробку платежу бухгалтерією одержувача та ін. Завжди виконуйте переказ завчасно, щоб встигнути закрити борг до закінчення кредитного періоду.

  Якщо у вас немає грошей на рахунку, і ви хочете використовувати готівку, надаємо до ваших послуг велику мережу фірмових терміналів самообслуговування. Вони дублюють функціонал онлайн-сервісу, в тому числі в інтерфейсі доступний пошук за ключовими словами, з яким ви без зусиль знайдете потрібну компанію. Після введення ідентифікуючих даних на екрані пристрою з'явиться підсумкова сума заборгованості і ваше ПІБ. Ви не можете перерахувати більше, ніж потрібно, система просто не пропустить вас до завершення транзакції. Збережіть чек після успішної оплати, або сфотографуйте його на телефон, щоб мати можливість відстежити поточний статус операції на сайті.