Погашення кредитів ClickCreditПогашення кредитів ClickCredit

Оберіть спосіб оплати:
Від, грнДо, грнКомісія
1,0029 999,002.5%
Від, грнДо, грнКомісія
1,001 000,005,00
Заповніть реквізити платежу:
?
грн
мінімальна сума платежу складає 1,00 грн.
Назад

ClickCredit - внести оплату за кредитом онлайн через City24

  На жаль, вічні фінансові складнощі, це доля майже кожного українця. Особливо гостро питання нестачі власних коштів стало актуальним після початку пандемії. Багато людей почали звертатися до МФО за короткостроковими позиками, і це виявилося досить вигідним і дуже зручним. Сучасне мікрокредитування на голову перевершує банківські послуги з багатьох причин:

  • Для першого звернення мікрофінансові організації пропонують майже непомітні відсотки 0.01%.
  • Вся процедура отримання автоматизована та відбувається в онлайн-режимі, тому отримати гроші на картку можна навіть уночі.
  • Вимоги найпростіші, достатньо досягти повноліття, мати український паспорт та ІПН.
  • Жодних застав, поручителів, довідок з місця роботи та підтвердження доходів.

  На цій сторінці ви можете сплатити кредит ClickCredit. Компанія стала досить популярною завдяки вигідним умовам кредитування та прозорим вимогам до позичальника. А ще фірма має зручну програму, в якій швидко можна подивитися залишкову суму до повного повернення та інші корисні відомості.

Як оплачувати онлайн-кредит

  Звичайно, більше не потрібно шукати відділення або банківську касу. Достатньо на City24 заповнити поля вище і внести реквізити картки. Обов'язково вказувати номер телефону, який прикріплений до вашого особистого кабінету та додатку, інакше платіж неможливо ідентифікувати. Ми не беремо жодної комісії за погашення кредиту ClickCredit. Ця опція доступна завдяки прямим партнерським угодам із кредитором, і є ексклюзивною. Обробка заявки здійснюється миттєво, але на банківський процесинг може знадобитися певний час. Коли сума буде успішно списана з вашого рахунку, на пошту прийде підтвердження з деталями онлайн-платежу. Ви зможете відслідковувати статус транзакції, обравши відповідний пункт у меню сайту або в особистому кабінеті City24 після реєстрації. Також з обліковим записом вам стане доступний корисний інструмент Календар, який дозволяє виставляти автоплатежі на конкретну дату. Так ви не забудете про плановий платіж і розрахуєтеся з мікрокредитором вчасно.

Дострокове погашення заборгованості та продовження термінів

  Коли гроші дозволяють і вам не потрібні більше кредитні кошти, є сенс погасити борг достроково. Тоді ви оплачуєте лише фактичні відсотки та жодних додаткових комісій. Якщо, навпаки, впоратися з виплатою ви не можете – обов'язково оформляйте пролонгацію. Це дозволить уникнути прострочення, штрафів та інших нарахувань. Прострочений платіж стає також негативним фактором у підрахунку вашого кредитного рейтингу. З низьким показником в УБКІ ви не зможете розраховувати на довгострокові позички від банків, а також участь у державних програмах кредитування. Тому завжди шукайте способи уникнути прострочень та виконуйте свої фінансові зобов'язання повною мірою.