logo icon
До уваги клієнтів
;Статус платежу

zeroBestCreditBestCredit

Від, грнДо, грнКомісія
1,0029 999,000.0%
Комісія: мінімум 0.0%, максимум 0.0%

Погашення кредиту BestCredit онлайн без комісії через City24

  Хоча мікрофінансові організації спростили процес кредитування до абсолюту, це не означає, що вони не мають цілком конкретних вимог до позичальників, і штрафних санкцій за ухилення від їх виконання. Головною відмінністю мікрокредиту від звичайного банківського є той факт, що ви берете позику зі щоденною процентною ставкою, і повинні повертати її в зазначений термін по днях. У разі невиконання цієї умови, на вашу заборгованість буде нараховуватися штраф в розмірі, зазначеному в договорі. Крім того, дані про прострочення потрапляють до загального реєстру боржників, і матимуть вплив на вашу кредитну історію. Ви також втратите лояльність кредитора. В такому випадку розраховувати на повторний онлайн-кредит на більш вигідних умовах не варто. Погашення кредиту BestCredit досить нетипове в порівнянні з основною масою МФО. Мінімальний термін укладення договору - два місяці. Але це не означає, що онлайн-кредит можна закрити достроково. При цьому, вам доведеться сплатити лише частину відсотків за період, протягом якого ви користувалися позикою. Крім того, можна його продовжити на необмежений час, заплативши нараховану ставку за користування кредитними коштами без додаткових комісій і зборів.

  Погасити кредит BestCredit можна просто і швидко через наш сервіс без необхідності відвідувати офіс компанії або відстоювати черги в банківську касу. Ми пропонуємо переклади без комісії і приймаємо картки будь-яких українських банків без винятку. Це стало можливим завдяки укладенню прямих партнерських угод з членами платіжної системи, в якій функціонує City24. Ви можете внести оплату до 5000 гривень одноразовим платежем або зробити кілька операцій для зарахування більшого обсягу коштів. При оплаті онлайн-кредиту BestCredit враховуйте, що на переказ буде потрібний якийсь час. Уточніть більш докладні рекомендації у представника компанії, вони підкажуть, як швидко бухгалтерія обробляє платіж, і в які терміни його необхідно подати, щоб зарахування було прийнято вчасно. Адже фактичним часом онлайн-погашення записується саме те, коли гроші надійдуть на рахунок, оскільки перед цим вони повинні бути оброблені, а сам онлайн-кредит перерахований.

  Щоб внести кошти з вашої заборгованості використовуючи готівку, ви можете знайти один з наших фірмових терміналів, розташованих по всій території України. Для цього вивчите карту на сайті, або знайдіть найближчий пристрій до вас в пошуковику, використовуючи правильну ключову фразу. Для здійснення операції знадобляться ті ж дані, що і при онлайн-заявці, а саме ваш номер мобільного. Знайти потрібну послугу можна в категорії "Банки і фінансові послуги" на стартовому екрані терміналу. Якщо система не пропускає вас до наступних етапів, перевірте правильність заповнення полів, а також, чи не перевищує сума ваш підсумковий борг.