Збираємо 1 000 000 грн на 10 дронів для ЗСУ

Збираємо 1 000 000 грн на 10 дронів для ЗСУ

Компанія city24, разом з нашими друзями та партнерами Благодійним фондом «Центр соціальних проектів майбутнього» та брендом чоловічих аксесуарів «Mc Gregor Jewelry», розпочинаємо збір на купівлю 10 дронів Mavic Dji 3 для ЗСУ. 
Наша спільна мета – зібрати 1 000 000 грн!
Кошторис одного дрону становить 100 000 грн, тому у рамках збору буде закуплено 10 дронів.

Як саме буде проходити збір.
Наша компанія city24 та партнер «McGregor Jewelry» – розпочинаємо даний збір благодійними внесками по 100 000 грн. Тому залишається зібрати всього 800 000 грн. 
Зробити свій внесок на закупівлю дронів можна через будь-який термінал мережі city24, натиснувши кнопку «Збір на 10 дронів для ЗСУ».
У мобільному додатку city24 (iOS або Android).
А також на сайті city24

Ми просимо вас допомогти та долучитися до збору.
Друзі, будь-який ваш внесок має значення і наблизить нас до перемоги!

Інформація про дрони та їх використання в ЗСУ.
Дрони та безпілотні літальні апарати (БПЛА) – критично важливі для сучасної армії. Адже більшість із них використовуються у розвідувальних цілях. Тому дрони – це очі наших захисників. Використання дрона дає можливість, за короткий час, визначити координати ворога та прийняти оперативне рішення на ураження. А це впливає і на тактику бойових дій, і на проведення операцій.
Адже без точного наведення витрачаються сотні снарядів, щоб вразити можливу ціль на певній площі, але якщо наведення та координати цілі будуть найточніші, то витративши мінімум снарядів та мінімум часу, можна швидко вразити ціль без зайвих руйнувань. І це приклад тільки одного зі сценаріїв, у якому дрони допомагають ЗСУ. А таких сценаріїв може бути безліч. 
Військові частини ЗСУ підтверджують ефективність дронів та їх необхідність, адже через швидку зміну обставин на полі бою, дані розвідки часто втрачають актуальність.

За результатами зборів наші партнери оберуть 15 донатерів, кожен з яких отримає ексклюзивний браслет проекту від бренду «Mc Gregor Jewelry».
Звіти можна буде побачити на сайті: centersocial.org

Читайте також: