Оплатити сервіс Proline (Пролайн)Оплатити сервіс Proline (Пролайн)

Оберіть спосіб оплати:
Від, грнДо, грнКомісія
2,005 000,002.0%
Від, грнДо, грнКомісія
2,001 000,005,00
Заповніть реквізити платежу:
?
Назад

Як внести кошти на баланс

  У столиці достатньо провайдерів, але всі мають обмеження по карті покриття. Якщо ви мешкаєте на лівому березі в районі Харківського масиву або Нової Дарниці, тоді в полі вашого зору може опинитися Proline. Чому б ми його рекомендували - це одна з перевірених часом компаній, яка надає послуги ще з двохтисячного року. За цей час інтернет-провайдер збудував сучасну та продуману мережу телекомунікації, і маючи час та ресурси постійно її оновлює. Компанія гарантує стабільне та якісне інтернет-підключення. Єдиним обмеженням, залежно від тарифу, є швидкість. Ви можете оплачувати інтернет Пролайн у мінімальному розмірі, якщо не потребує надшвидкого з'єднання, або відразу замовити просунутий пакет, не забувши при цьому придбати роутер, який здатний впоратися з підвищеною пропускною здатністю. З рештою завдань інтернет-провайдер відмінно розбереться самостійно: проведе кабель і надасть безкоштовні метри по квартирі, допоможе налаштувати обладнання та підключитися до мережі.

Як заплатити за послуги

  Ми живемо в прогресивному світі, і будь-які рахунки тепер можна оплачувати онлайн. Для цього скористайтесь онлайн-сервісом City24. Більше не треба шукати термінали або касу з найменшою комісією, вирішення всіх фінансових питань є у смартфоні або комп'ютері.

  Щоб сплатити за Пролайн, достатньо заповнити поля вище. Ідентифікатор користувача легко знайти в особистому кабінеті або договорі, укладеному з інтернет-провайдером. Після цього рекомендуємо звірити детальну інформацію з вашими особистими даними. Зауважте, що ми вказуємо фактичний баланс. Це допоможе визначитись із сумою поповнення. Тепер вводимо реквізити картки, якщо проблем зі списанням не буде - значить, оплата Пролайн успішно завершена. В іншому випадку рекомендуємо перевірити ліміти по карті або зв'язатися з відділом підтримки, щоб обчислити джерело помилки. Не забудьте - більшість банків використовує подвійну автентифікацію за номером телефону, тому потрібно мати під рукою телефон, щоб підтвердити операцію.

Зареєструйтесь на сайті

  Онлайн-сервіс пропонує великий набір функцій для щоденного користування та скорочення тимчасових витрат на фінансові питання. Зареєстрований користувач отримує ще більше опцій, які вимагають постійного збереження інформації:

  • Історія операцій дає вам доступ до всіх досконалих транзакцій та можливість їх повтору;
  • Шаблони дозволять не заповнювати щоразу повторні онлайн-оплати з нуля;
  • Автозаповнення прискорить процес внесення реквізитів та спростить його.

  А ще наша компанія розробила зручний мобільний додаток, який працює на всіх доступних платформах та має оптимізований інтерфейс для смартфонів.