Оплатити сервіс Net Link (Нет Лінк)Оплатити сервіс Net Link (Нет Лінк)

Оберіть спосіб оплати:
Від, грнДо, грнКомісія
2,005 000,000.0%
Від, грнДо, грнКомісія
2,001 000,000.0%
Заповніть реквізити платежу:
?
Назад

NetLink – поповнення без комісії через City24

  Столична телекомунікація розвивалася однією з перших завдяки вічній конкуренції та постійному будівництву. НетЛінк став одним із перших, хто надавав підключення мешканцям лівого берега, і продовжує активно розвивати мережу в рамках Дніпровського району та Русанівських садів. Компанія приваблює нових абонентів лояльним ставленням та чудовим сервісом. Крім того, вона пропонує постійні бонуси, знижки та пропозиції для нових клієнтів. Ви можете підключитися до провайдера з гарною знижкою в пакеті з IP-телебаченням та високошвидкісним інтернет-підключенням. Також фірма працює зі студентськими гуртожитками та приватним сектором, пропонуючи трафік без обмежень та стабільне з'єднання.

  Головною перевагою можна назвати досвід і швидку роботу з налагодження будь-яких подій. Обриви трапляються у всіх провайдерів, головне, наскільки оперативно команда готова реагувати, і НетЛінк справляється на всі 5+. Звичайно, вам необхідно завчасно оплачувати NetLink, щоб мати доступ до послуги, проте з City24 це не складе проблем.

Як внести оплату онлайн

  Наш веб-сервіс дозволяє без комісії сплатити NetLink з будь-якого пристрою, не витрачаючи час на пошук терміналу або банківської каси. Крім того, це можна зробити будь-коли доби. Швидкість зарахування залежить від банківської системи, але зазвичай триває кілька хвилин.

  Що для цього потрібно – внести свій клієнт-ID та суму. Після вас буде доступна докладна інформація, де особливо потрібний рядок з деталями рахунку. Тут вказано поточний залишок та дані для перевірки. Залишається вказати реквізити картки. Думаємо, ви добре знайомі із цим процесом, але не забувайте, що інтернет-ліміт може стати причиною відхилення транзакції. Також важливо під рукою тримати телефон, щоб ввести код, що підтверджує, або прийняти повідомлення в інтернет-банкінгу. Ця незручність – дуже дієва система двофакторної автентифікації для захисту вашого рахунку. Тож не варто її відключати. Як виявляється, поповнити NetLink є елементарним завданням. Зарахування відбувається після обробки платежу банком-екваєром. Якщо у вас виникнуть питання щодо статусу, просто перегляньте квитанцію та введіть її номер на нашому сайті для його уточнення.

Корисні функції City24

  Веб-сервіс був створений, щоб спростити фінансову рутину. Через сайт можна оплатити понад 5000 різних послуг, включаючи:

  • Телебачення, інтернет-з'єднання, мобільний зв'язок.
  • Погасити кредит у банку чи мікропозики багатьох відомих українських МФО.
  • Просувати страховки, охоронні контракти, здійснювати інтернет-покупки та багато іншого.
  • Тут водії регіональних служб таксі можуть навіть вносити комісію.

  Ми постаралися створити технічно досконалий та зручний сервіс для щоденних потреб, оптимізувавши його роботу під будь-які смарт пристрої. Також завантажуйте нашу програму на цифрових майданчиках спеціально для смартфонів різних операційних систем.