Оплатити сервіс Mclaut

Не вдається знайти потрібну послугу?

Сплачуйте за банківськими реквізитами організації будь-який рахунок

Оплатити за реквізитами

Оплата Mclaut тепер доступна на City24

  Іноді прикро, що інтернет працює з перебоями, поки що на заході запускають 5G. Багато хто не знає, що насправді в Україні хороша система телекомунікацій. Багато іноземців говорять про відмінне та дешеве підключення до Інтернету в нашій країні. В Америці в основному користуються стільниковим зв'язком, тому що провідне підключення доступне далеко не в кожному будинку. У вашому розпорядженні є безліч хороших провайдерів, і для Черкаської області одним з найпопулярніших залишається Mclaut, поповнити рахунок якого ви можете у City24. Компанія пропонує гнучкі умови використання за низьку вартість, при цьому покриття добирається навіть до найвіддаленіших куточків області. Звичайно, головною умовою безперешкодного користування інтернетом залишається своєчасне внесення коштів, і його можна здійснити онлайн на даній сторінці.

Як оплачувати рахунки з телефону чи комп'ютера

  Наш сервіс надає можливість швидко внести гроші на обліковий запис для погашення заборгованості в кілька простих дій.

  • На сторінці вибираємо ваше населене пункт або районне представництво;
  • Далі вам потрібно внести унікальний номер, який має бути записаний в особистому кабінеті, договорі та збережеться на електронній пошті;
  • Сплатити сервіс Mclaut можна на кілька місяців вперед. Головне, щоб сума перевищувала розмір вашого щомісячного платежу або дорівнювала йому.

  Буває таке, що ви забули вчасно заплатити. Компанія надає кредит довіри на три дні, протягом яких ви зможете безперешкодно використовувати інтернет. Єдина умова, що потім вам потрібно буде оплатити Mclaut на один день більше, тобто перерахувати суму, еквівалентну чотирьом дням використання. Обов'язково збережіть квитанцію, щоб отримати доступ до перегляду поточного статусу операції. Якщо виникнуть проблеми, зверніться до служби підтримки провайдера.

Інші можливості, які ви отримуєте з Сіті24

  Наш ресурс дуже багатогранний і надає безліч різних послуг. Ви можете оплачувати рахунки різноманітних компаній у кілька кліків, абсолютно не переживаючи за збереження персональних та платіжних даних. Ми використовуємо надійне SSL-шифрування, а банківський процесинг відбувається за стандартами безпеки PCI DSS. Через онлайн-сервіс можна погашати кредити в банках та мікрофінансових організаціях, здійснити комунальні платежі, сплатити податки та багато іншого. Весь асортимент онлайн послуг розділений на категорії, в яких просто орієнтуватися. Також є пошук за назвами, який дозволяє знайти необхідну вам компанію, вписавши її повне або часткове найменування. Якщо транзакцію буде заблоковано, гроші в повному розмірі повернуться на вашу картку. Якщо ви виявите помилку, зверніться до служби підтримки, щоб скасувати операцію або перенаправити її.