Оплатити сервіс Delta.net (Дельта нет)Оплатити сервіс Delta.net (Дельта нет)

Оберіть спосіб оплати:
Від, грнДо, грнКомісія
2,005 000,002.0%
Від, грнДо, грнКомісія
2,005 000,005,00
Заповніть реквізити платежу:
?
Назад

Delta.net - оплата з мінімальною комісією

  На українському ринку телекомунікацій цей інтернет-провайдер з'явився в 2005 році. Він зарекомендував себе як відмінний постачальник послуг високої якості завдяки постійній турботі про клієнта. Сьогодні мережа покриває кілька мікрорайонів лівого берега столиці, а саме Осокорки та Позняки тому, якщо ви проживаєте в цих місцях, швидше за все ваш будинок уже підключений до Delta.net, сплативши який ви отримаєте доступ до високошвидкісного та головне – стабільного інтернет-підключення. Також компанія пропонує доступні тарифи, а ціни стартують від 120 гривень на місяць за безлімітний трафік. Ви можете вибрати різну швидкість до 1 гігабіта в секунду, залежно від ваших потреб та очікувань. Але пам'ятайте, що пропускна здатність пристроїв також відіграє важливу роль. Без сучасного роутера ви не зможете отримати всіх переваг від оптоволоконної комунікації, підключеної до високошвидкісного порту. Як і багато компаній, інтернет-послуги та телебачення від Дельта.нет працюють на передоплаченій основі з фіксованим щомісячним поповненням.

Як оплачувати інтернет?

  Ви вже опинилися на потрібній сторінці, і наступним кроком буде внесення ідентифікаційних даних в анкеті вище. У вашому договорі або особистому кабінеті вказано унікальний номер, який дозволить ідентифікувати платіж. Також перед оплатою Delta.net можна перевірити інформацію на вкладці, щоб бути впевненими, що ви вказали правильний номер. У відповідному полі поле буде прописано ваше ПІБ, адресу та залишок на рахунку. Ви можете сплатити Delta.net максимум на 500 гривень. Це подвійна ціна найдорожчого пакета. Якщо ви хочете, щоб ваш баланс залишався позитивним на більший термін, просто повторіть операцію після завершення початкової. Реквізити картки слід вписувати в окрему секцію, тільки рекомендуємо перевірити стан інтернет-ліміту. У деяких випадках при переповненні списання буде заблоковано. Також не забудьте мати при собі телефон - багато банків просять підтвердити транзакцію СМС-кодом відповідно до налаштувань безпеки. Цю функцію можна вимкнути в налаштуваннях, чого ми наполегливо не рекомендуємо.

Чим ще буде корисний City24

  Наш сервіс є універсальним помічником у сфері онлайн-платежів. Ми надаємо можливість онлайн-оплати понад 5000 різних послуг, включаючи:

  • Регулярні обов'язкові платежі за банківськими кредитами та погашення мікропозичок;
  • Оплату комуналки, а також інших регулярних перерахувань на рахунок податкової;
  • Поповнення віртуальних ігрових акаунтів, покупка цифрових gift-карт.
  • Продовження страховки, охоронного договору тощо.

  Все це доступно з мінімальною комісією або зовсім без неї, залежно від того, чи вдалося нам укласти угоду з постачальником. Ми постійно працюємо над розширенням цього списку та модернізацією онлайн-сервісу, щоб у вас завжди залишалося лише позитивне враження від City24.