Погашення кредитів ТРАДИЦІЯ погашення/пролонгація кредиту

Не вдається знайти потрібну послугу?

Сплачуйте за банківськими реквізитами організації будь-який рахунок

Оплатити за реквізитами

Погасити заборгованість Традиція через City24

  Багато хто вважає мікрокредити крайньою точкою відчаю. А даремно, тисячі українців користуються ними, як звичним сервісом, навіть отримуючи вигоду. Особливо популярними МФО стали під час карантину, коли люди не підготовлені в ситуації повної блокади, і були змушені шукати додаткову фінансову допомогу. Якщо ви періодично залишаєтеся на мілині, не варто боятися кредиторів. Сьогодні вони надають прості та зрозумілі вимоги, а також усіляко мотивують клієнтів. На цій сторінці ви можете погасити кредит Традиція - досить відома компанія мікрокредитування в Україні. Крім прозорих умов, вона вигідно відрізняється від конкурентів безліччю інших речей:

  • Вік для отримання онлайн-кредиту становить від 22 до 55 років.
  • Вам не потрібні довідки про доходи, поручителів чи застави, достатньо заповнити невелику анкету та надати ваш паспорт та ІПН.
  • Процентна ставка для першого звернення 0,01%, що непомітно для підсумкової суми повернення. Жодних захованих сервісних комісій чи зборів.
  • Максимальна сума, яку ви можете взяти, вперше звернувшись до цієї контори - 20000 гривень.

Як погашати онлайн-кредит через інтернет

  Головною зручністю для користувача є той факт, що оформлення та погашення кредиту Традиція може здійснюватися онлайн. У першому випадку ви зможете отримати ствердну відповідь без дзвінків та необхідності відвідування представництва. У другому – достатньо буде відвідати сайт City24. Ми надаємо можливість швидкої оплати заборгованості з мінімальною комісією. Для цього в полях вище вам потрібно вказати номер договору (формат уточнений у дужках), а також телефон. Увага, потрібен мобільний, який враховуватиметься в угоді, укладеній вами при отриманні позички. В іншому випадку ми не зможемо ідентифікувати платіж із запису в базі кредитора. Також ви можете зареєструватись на сайті, щоб виставити платіж на певну дату. Так ви точно не забудете про свої зобов'язання і внесете оплату за кредитом вчасно.

Чому це так важливо

  Це МФО може стати вашим надійним фінансовим партнером, але у разі прострочення ви ризикуєте втратити лояльність мікрокредитора. Для постійних клієнтів є знижки та бонуси за умови своєчасної оплати, які знижують вашу процентну ставку. Крім того, інформація про прострочену виплату потрапляє в українське бюро кредитних історій, і впливає на рейтинг. В результаті буде складно отримати позику в банку або інших фінансових організаціях, особливо якщо йдеться про довгострокову позику під низький відсоток. Якщо можливості вчасно закрити борг немає – скористайтесь пролонгацією: сплачуючи лише фактичну ставку та частину кредитного тіла можна продовжити дію на потрібний термін без прострочення. На пролонгацію не застосовуються штрафні санкції чи інші нарахування.