Оплата інтернету NeoBank. Поповнення картокОплата інтернету NeoBank. Поповнення карток

Оберіть спосіб оплати:
Від, грнДо, грнКомісія
0,015 000,000.0%
Від, грнДо, грнКомісія
0,015 000,000.0%
Заповніть реквізити платежу:
?
?
Назад

Як погасити кредит NeoBank за допомогою City24

  Можна по-різному ставитися до кредитування, але іноді це дуже сильно рятує саме в тих ситуаціях, коли не вистачає маленької суми для вирішення важливого питання. Займати у родичів та друзів ― не найкращий варіант, оскільки гроші часто псують стосунки. Залишається найоптимальніше рішення – оформити кредит чи картку з лімітом. Головна перевага – економія особистого часу. У НеоБанк все відбувається в режимі онлайн за спрощеною схемою. Це дійсно дуже зручно, тому все більше людей воліє користуватися пропозиціями онлайн-банків.

  Погасити кредит NeoBank можна в Сіті24 - це швидкий та раціональний спосіб.

  Нижче ми розповімо про алгоритм дій.

Дійте поетапно

  Ви вже вибрали потрібну категорію ― «Банки та фінансові послуги» і знайшли цікаву для вас організацію. Тепер необхідно вибрати зручний для вас спосіб оплати та заповнити невеликий бланк, у якому треба прописати номер договору, ваш телефон та суму переказу ― комісія буде розрахована автоматично.

  Якщо транзакція пройшла успішно, ви отримаєте підтвердження у вигляді віртуальної квитанції.

  Якщо вас цікавить не тільки погашення кредиту NeoBank, радимо заглянути на головну сторінку Сіті24, де ви знайдете:

  • поповнення мобільного;
  • оплату інтернету, телебачення, комуналки;
  • розрахунок із службою таксі (для водіїв);
  • благодійність - допомога ЗСУ та іншим організаціям;
  • страхування;
  • переказ грошей на картку.

Що робити, якщо не накопичилося достатньо грошей для закриття питання?

  Є така функція – пролонгація позики. І ви можете нею скористатися. Можна відстрочити платіж або внести мінімальну суму лише за відсотки. Для цього так само потрібно ввести свої дані, попередньо перевіривши їхню коректність. Але, щоб скористатися цією послугою, потрібно її заздалегідь підключити. Хоча краще, звичайно ж, розраховуватись з боргами в належний термін – хороша кредитна історія ще нікому не завадила. Клієнти, які погашають позички вчасно, можуть оформлювати позики необмежену кількість разів. Тому пунктуальність або, іншими словами, своєчасність – це важлива річ.

  Якщо у вас залишилися питання щодо оплати онлайн-кредиту NeoBank, зателефонуйте на гарячу лінію City24. На головній сторінці сайту внизу вказано три номери. Набирайте протягом робочого дня – вам обов'язково відповість консультант та допоможе вирішити вашу проблему. Якщо ви віддаєте перевагу письмовому спілкуванню, напишіть повідомлення в онлайн-чат саппорта або надішліть його на електронну пошту.

  Детальніше про компанію City24 можна прочитати в розділі «Про нас» – там ви знайдете багато актуальної та, можливо, цікавої для вас інформації. Також зверніть увагу на те, що наш сервіс представлений тисячами фізичних терміналів по Україні з можливістю розрахунку за готівку.