Оплата послуг CENTRO CREDITОплата послуг CENTRO CREDIT

Оберіть спосіб оплати:
Від, грнДо, грнКомісія
1,0029 999,002.5%
Від, грнДо, грнКомісія
1,001 000,005,00
Заповніть реквізити платежу:
?
?
Назад

Погашення кредиту Centro Credit - з City24 це так просто

  Сучасне мікрокредитування сильно відрізняється від перших невмілих кроків компаній, які вирішили запозичити хорошу ідею для бізнесу з Заходу. Почали з'являтися в Україні приблизно з 2013 року, і з тих пір значно модернізувалися. Ви можете погасити кредит Centro Credit, одного з успішних та відомих по всій країні мікрокредіторов, на нашому сайті. Якщо ви вже є клієнтом даної контори, то знаєте, що вона має безліч переваг в порівнянні з конкурентами. Вона пропонує гнучке налаштування сум і термінів поверненн, розділяючи інтернет-кредити за категоріями Mini і Maxi. Перший призначений для людей, які хочуть оформити незначну позику на короткостроковій основі. Залежно від того, наскільки успішно ви справляєтеся зі своїми борговими зобов'язаннями будуть і пропорційно рости ліміти на видачу. Постійним клієнтам можуть запропонувати зниження процентної ставки та інші приємні бонуси.

  Погашення кредиту Centro Credit з City24 - це не проблема. Вам буде потрібно знати лише номер договору і телефону, який ви вказали в заявці на видачу. Після успішного заповнення формуляра вас перекине на сторінку оплати. Можете не переживати, що помилилися в полях вище - система автоматично зіставляє зазначені вами ідентифікатори з базою боржників, і повідомляє, якщо знаходить невідповідності. Коли операція пройде успішно, залишається тільки чекати зарахування. Банківський стандарт - це три робочих дні, хоча в реальності транзакція відбувається набагато швидше, затримуючись лише в деяких випадках. Комісія переказу мінімальна - одна з головних переваг нашого партнерського ресурсу.

  Ми не зберігаємо дані клієнта, використовуючи їх лише для зв'язку по захищеному кадру з банком-еквайром. Весь подальший процесинг відбувається його силами в відповідності до найсуворіших Страндарт безпеки PCI DSS. Якщо ви хочете і далі продовжувати користуватися нашим онлайн-сервісом, настійно рекомендуємо зареєструватися. Так у вас з'явиться можливість переглядати історію оплат, створювати шаблони, включати автозаповнення та багато іншого.

  Пам'ятайте, що погашати кредит Centro Credit потрібно обов'язково в період, обумовлений договором. Якщо цим знехтувати, рахунок перейде в статус прострочення. Це негативно впливає на кредитний рейтинг і знижує лояльність кредитора - може прийти відмова в повторній позиці та додаткові нарахування на прострочений онлайн-кредит, що дорівнює незапланованим витратам. Якщо можливості закриття заборгованості немає, обов'язково скористайтеся пролонгацією, це дасть вам більше часу на збір потрібної суми та повне погашення боргу. Щоб дізнатися, як продовжити інтернет-кредит, зв'яжіться з консультантом фірми або прочитайте подробиці на відповідній сторінці офіційного сайту мікрофінансової організації.