Виберіть один iз варіантів оплати

0.00
0.00
0.00
Оберіть бажаний спосіб оплати
?

мінімальна сума платежу складає 0.01 грн.

СУЧАСНЕ МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ

Соціальний проект з переоснащення лікарень України!

Бюджет України більше 7 -ми років не фінансує закупівлю нового медичного обладнання для медичних установ (лікарні , госпіталю , поліклініки). За рідкісним винятком об'єктів національного значення , 98% бюджету МОЗ йде виключно на забезпечення поточних потреб. В Україні понад 70 % медичного обладнання застаріло і потребує негайної заміни . Техніка , яка вже давно має бути списаною , забирає останні шанси на одужання у пацієнтів.

Скільки ж життів на рахунку старих рентген-апаратів, УЗД, кардіографів, несправних дифібриляторів? - На жаль такої статистики ніхто не веде!

«Центр соціальних проектів майбутнього » закуповує витратні матеріали та медичне обладнання та безкоштовно передає їх у державні медустанови!

Ми робимо нашу медицину сучасною, актуальною і доступною для людей!

Деякі наші досягнення:
- Гематологічний аналізатор крові (58 000 грн) переданий до Центральної районної лікарні м. Біла Церква;
- Мультифункціональний операційний стіл (275 000 грн) переданий в Київський пологовий будинок № 2 - для проведення операцій на плоді вагітних жінок ;
- Шпріценасоси (20 400 грн) передані в Миколаївську обласну дитячу лікарню ;
- 10 інфузійних насосів , 2 аналізатора крові та 1 центрифуга (270 000 грн) передані в Івано-Франківську обласну дитячу лікарню .
Візьміть участь у проекті « Сучасна медицина » , адже може , саме вам знадобиться допомога , купленого нами , обладнання! Натисніть кнопку «Далі» і перерахуйте будь-яку бажану вами суму в рахунок даного проекту.
Деталі на сайтіwww.centetsocial.org
Зачекайте, будь ласка