Виберіть один iз варіантів оплати

0.00
0.00
0.00
Оберіть бажаний спосіб оплати
?

мінімальна сума платежу складає 0.01 грн.

ДОПОМОГА ГЛУХИМ ДІТЯМ

«Я прокинувся вранці, щоб почути як птахи співають пісні за вікном і мама готує їжу на кухні!» - На жаль, у мене глухота 1-го ступеня.
Розвиток глухоти у дітей відбувається за рахунок ураження мікроскопічних волокон у вусі. Сучасна медицина знайшла методи боротьби з дитячою глухотою. Але якщо традиційні лікарські засоби не рятують, то використання завушних слухових апаратів або імплантатів необхідно для повноцінного розвитку дитини. На жаль, вартість вушного імплантату або слухового апарату - велика, і може досягати 30 або 40 000 євро. Не багато батьків можуть собі це дозволити. Імплантат не лікує глухоту, а допомагає дитині чути звуки, без візуальної демонстрації образів, що дає йому можливість чути і розуміти, а значить і повноцінно розвиватися. Всеукраїнська програма «ДОПОМОГА ГЛУХИМ ДІТЯМ» , збирає кошти на покупку слухових апаратів та імплантатів для дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей.

Давайте разом допоможемо дітям чути світ навколо нас

Всі зібрані кошти зараховуються на спеціальний благодійний рахунок і витрачаються на придбання слухових апаратів і установку імплантатів для дітей підтримуваних програмою. Пожертвуйте кошти в рахунок даного проекту!

ПАМ'ЯТАЙТЕ!

Навіть 15 або 20 гривень мають величезне значення для проекту!

Ми регулярно публікуємо інформацію про проекти допомоги дітям на веб-сторінці фонду www.centetsocial.org
Натиснувши кнопку "Далі" ви зможете приєднатися до нашого проекту і зробити свій внесок!
Зачекайте, будь ласка