Виберіть один iз варіантів оплати

0.00
0.00
0.00
Оберіть бажаний спосіб оплати
?

мінімальна сума платежу складає 0.01 грн.

ДОПОМОГА ДІТЯМ З ДЦП

Деякі діти не можуть самостійно пересуватися, 10 - 15% відсотків дітей із паралічем не можуть самостійно жувати і ковтати, їх годують через зонд. Більше половини дітей що страждають від ДЦП відстають в інтелектуальному і фізичному розвитку.

«Дитячий церебральний параліч - ураження головного мозку, проявляється в ранньому дитячому віці і характеризується руховими порушеннями, слабкістю м'язів, паралічами, мимовільними рухами і порушенням координації»

В Україні існують 48 спеціальних центрів, по реабілітації дітей з діагнозом ДЦП. Багато дітей разом з батьками роками не покидають ці установи, оскільки це ті єдині місця, де дитина має можливість хоч якось розвиватися. На жаль, через нестачу бюджетного фінансування - технічних засобів і медичного обладнання для реабілітації даної групи дітей гостро не вистачає.
Загальнонаціональна програма «Допомога дітям з ДЦП» Закуповує товари першої необхідності для дітей хворих дитячим церебральним паралічем. Натисніть кнопку «Далі» і пожертвуйте бажану суму!

Як допомогти:

130 грн – Набір підгузників (60 – 80 шт);

300 грн – Ходунки для 1-ї дитини;

400 грн – ліки Цераксон (1 упаковка, для поліпшення кровообігу);

2700 грн – ліки Диспорт (1 флакон, для зниження м'язового тонусу).

Ми регулярно публікуємо звіти про використані кошти на нашому сайті – www.centetsocial.org
Зачекайте, будь ласка